16. Wakacyjne Podróże Filmowe

Festiwale i przeglądy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 29 czerwca 2019 - piątek, 30 sierpnia 2019

Pocztówka z wakacji

Kinowe nowości, filmowe hity minionego sezonu i najlepsze propozycje dla dzieci – podczas szesnastej odsłony Wakacyjnych Podróży Filmowych (29 czerwca – 30 sierpnia) w kinach Agrafka i Kika czeka nas wszystko, co najlepsze!

W pierwszym tygodniu lipca wyruszymy w podróż Orient Expressem do Turcji, gdzie zwiedzimy Stambuł z perspektywy wszelkiej maści mruczków, sierściuchów i dachowców (Kedi – sekretne życie kotów). Następnie udamy się przez Bliski Wschód – a dokładnie Kafarnaum – do Japonii, gdzie spędzimy czas z przemiłą rodziną Złodziejaszków i poznamy Ramen. Smak wspomnień. Drugi tydzień rozpoczniemy W rytmie Kuby i wraz z fińskim zespołem metalowym przeżyjemy szaloną Heavy Trip przez Skandynawię. Strudzeni zwiedzaniem odpoczniemy W cieniu drzewa wraz ze Szczęśliwym Lazzaro. A pod koniec lipca wybierzemy się na słoneczne południe Europy, gdzie wypijemy Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto i przekonamy się, że Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Mało? Próżny Lament! Po tak intensywnej podróży Tylko kochankowie przeżyją! :)

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.