Josin w Goethe-Institut

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 28 czerwca 2019, 21:00

28 czerwca na scenie Goethe-Institut wystąpi Josin – niemiecka artystka, która jest wcieleniem wszystkiego, co przychodzi nam do głowy, kiedy myślimy o współczesnym, międzynarodowym mieście z interesującą sceną artystyczną.

Josin urodziła się w Kolonii, w rodzinie śpiewaków operowych. Rzuciła studia medyczne, żeby całkowicie poświęcić się muzyce. W 2017 roku ukazała się jej EP-ka pod tytułem Epilogue, która była mieszanką neoklasycznych dźwięków i elektroniki. Jej debiutancki album In the Blank Space to kontynuacja tej muzycznej drogi wzbogacona o sekcję smyczkową i piękny wokal. „Pracowałam nad albumem osiem lat. To był ciężki czas. Ciekawe było patrzeć, jak bardzo się zmieniłam, a jednocześnie nie zmieniłam się wcale. Napisałam tysiąc piosenek, ale odkryłam, że trzeba napisać trzydzieści słabych piosenek, żeby stworzyć jedną dobrą” - opowiada Josin. 

Koncertowi będzie towarzyszyła wystawa multimedialna o wielokulturowej twarzy Berlina autorstwa Dominika Stanisławskiego. Berlin zdaje się być stacją przesiadkową. Miejscem tylko na chwilę, które przyciąga młodych ludzi z całego świata, często o artystycznych aspiracjach. Mają nadzieję, że Berlin będzie dla nich inspiracją, że znajdą się w samym środku międzynarodowego, artystycznego fermentu.

Koncert wraz z wystawą będzie klamrą zamykającą projekt Heimat/Nieoczywista ojczyzna, który był realizowany przez Goethe-Institut od kwietnia do czerwca tego roku.      

Wstęp na koncert jest wolny. 
Konieczna jest rezerwacja miejsc pod adresem: goethegigs-kra@goethe.de.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.