Rodzinny piknik fotograficzn

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 23 czerwca 2019, 15:00-18:00

W niedzielę 23 czerwca, w ramach wystawy czasowej Joanna Helander, Baby patrzą. Fotografie 1976-2012 Muzeum Etnograficzne w Krakowie zaprasza na rodzinny piknik fotograficzny w zielonej przestrzeni Ogrodów Bonifraterskich przy Szpitalu Bonifratrów w Krakowie.

Ulotne chwile w gronie bliskich osób, radość z bycia razem, spontaniczne gesty i spojrzenia uchwycone w obiektywie. Rodzinne fotografie Joanny Helander układają się w osobistą opowieść o więzi, dzieciństwie i dorastaniu.

Zainspirowani nimi zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym i dokumentowania wspólnych chwil w czasie rodzinnego pikniku fotograficznego. W pierwszą niedzielę lata (i ostatni dzień wystawy) gościnne podwoje otworzy przed nami ogrody naszego kazimierskiego sąsiada – Konwentu Bonifratrów.

Organizatorzy zapraszają z własnym prowiantem, książkami, planszówkami, piłkami... przynieście to, z czym w rodzinnym gronie najchętniej spędzacie czas na świeżym powietrzu. Od 15 do 18 czekać będziemy na Was z kocami, leżakami, różnymi rekwizytami do wspólnych zdjęć oraz Instaxami Fujifilm - aparatami do fotografii natychmiastowej. A uczestnicy pikniku mogą także bezpłatnie zwiedzić wystawę czasową Joanna Helander, Baby patrzą. Fotografie 1976-2012.

UWAGA! Ze względu na remont ulicy Krakowskiej, do Ogrodów Bonifraterskich najwygodniej dotrzeć można wejściem od ul. Trynitarskiej. Wystawa czasowa czeka w Domu Esterki - wejście przez podwórko od strony Trynitarskiej.

Miejsce: Ogrody Bonifraterskie, ul. Trynitarska 11 (wejście przez wjazd na parking, róg ul. Trynitarskiej i ul. Mostowej lub od ul. Podgórskiej przy Wojewódzkiej Poradni Chorób Naczyń lub od ul. Krakowskiej przy Kościele).

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.