Popielniczka

Spektakle taneczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 28 czerwca 2019, 19:00

Spektakl w sposób dosłowny i metaforyczny opisuje relacje międzyludzkie, które nawiązują się w sprzyjających ludziom okolicznościach. Przestrzeń barowa jest odzwierciedleniem otwartego stanu umysłu w fazie relaxu. W takim momencie jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia, ciekawi otaczających nas osób i charakterów, otwieramy się na dyskusję lub obserwujemy otaczający nas świat bez oceniania go. Wpuszczamy innych do naszego wnętrza, aby za pomocą dialogu i wymiany poglądów stało się jeszcze bogatsze. Wszystkie postacie to przerysowane i delikatnie zniekształcone charaktery nadające różne barwy i kolory poszczególnym scenom. 

Premiera: 28 czerwca 2019

Choreografia: Anna Maria Karabela
Tańczy Zespół Studio Tańca OFFicyna: Chrząszcz Sylwia, Chronowska Gabriela, Szopiński Krzysztof, Radomska Zofia, Miarka Oliwia, Jasiczek Maria, Kuś Aleksandra oraz Anna Karabela i Gabor Halasz
Muzyka: Gabor Halasz, kolaż

O zespole:

Studio Tańca OFFicyna – wraz z Anią Karabelą – otworzyło nową przestrzeń dla młodych osób pragnących w przyjaznej i komfortowej atmosferze rozwijać swój warsztat, talent oraz artystyczną osobowość. Głównym celem i przeznaczeniem zespołu jest kreatywne odkrywanie dróg umożliwiających wyrażanie siebie w ponadczasowej formie sztuki jaką jest taniec. Rewolucjonizując system pracy nad fizycznymi możliwościami tancerzy, pogłębiamy świadomość ciała, która jest kluczowym narzędziem do osiągnięcia pełnego wyrazu artystycznego. Perspektywa prezentacji swoich umiejętności i twórczości na scenie jest istotą pracy artysty nad kreacją i niezwykłą okazją do podzielenia się swoją pasją z widownią. Spektakl wpisujący się w skład repertuaru jest wynikiem spójnej współpracy między choreografem a tancerzami oraz efektem wspólnych poszukiwań możliwości samorealizacji. 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.