Niemen My Music – koncert finalistów (część II)

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 13 czerwca 2019, 19:00

„Café ZOUZA zaprasza na część II koncertu finalistów wojewódzkiego konkursu wokalno-instrumentalnego Niemen My Music.

Koncert finalistów organizowany jest w ramach projektu #scenaZOUZY – skierowanego do nowo powstałych zespołów, początkujących wokalistów oraz muzyków rozpoczynających swoją przygodę ze sceną.

Podczas pierwszej części koncertu finałowego (6 czerwca) laureaci wykonali piosenki nie tylko Czesława Niemena, a część koncertu odbyła się pod gołym niebem na »zielonym dachu« – dali czadu!

Podczas drugiej części koncertu finałowego w najbliższy czwartek (13 czerwca) wystąpi nagrodzona wyróżnieniem kilkunastosobowa Grupa Artystyczna Jaszczwóry działająca w IV LO w Krakowie pod kierownictwem prof. Doroty Kondraciuk. Jako support przed koncertem usłyszymy na #sceniezouzy utwory Niemena w wykonaniu… i tu niespodzianka…

Pogoda zapowiada się piękna, więc przygotujcie się na relaks na leżaczkach, na trawie, pod pergolą z winoroślami i pięknym widokiem na panoramę Krakowa”.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.