10. urodziny Booze & Glory

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 5 października 2019, 18:00

Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na 10. urodziny Booze & Glory, które odbędą się 5 października w krakowskim klubie Kwadrat.

Jedna z największych sensacji światowego street punka, zespół Booze & Glory obchodzi w tym roku dziesięciolecie istnienia. Grupa pochodzi z Londynu, a zyskała popularność nie tylko na angielskiej scenie. Jej utwór London Skinhead Crew stał się hitem pod wieloma szerokościami geograficznymi. Proste i chwytliwe riffy okraszone refrenami z bogatymi chórkami oraz teksty traktujące o codzienności i małych przyjemnościach - spędzaniu czasu z przyjaciółmi, piciu piwa w londyńskich pubach i kibicowaniu drużynie West Ham United, stały się wizytówką zespołu. Największą ciekawostką dotyczącą Booze & Glory jest fakt, że na jego czele stoi pochodzący z Sosnowca gitarzysta i wokalista Marek, prywatnie oddany kibic West Ham.


Ponadto wystąpią:

Dr. Rude aka Mr. Review & Los Placebos
- legenda ska z Holandii wspierana przez niemiecki Los Placebos. Zespól zagra większość hitów z repertuaru Mr. Review. Po raz pierwszy w Polsce na jedynym koncercie w kraju.

Mad Sin - jeden z najbardziej znanych i szanowanych zespołów rockabilly z liderem Koefte Deville na czele wraca do Polski po wielu latach.

Skankan - polska legenda sceny ska powraca po ponad dziesięciu latach. Występ w Krakowie będzie pierwszym koncertem zespołu po reaktywacji.

The Analogs - street punk ze Szczecina, od prawie 25 lat na scenie. Najlepsi w swoich fachu czyli ulicznym punk rocku.

Schizma - jedni z pionierów polskiego hardcore przyjadą do Krakowa sprawdzić czy w tym mieście ktoś jeszcze wie co to jest circle pit.

Zbeer - śląsko-zagłębiowska oi!owa petarda z jeszcze ciepłą nową płytą I co nam zrobisz?.

Doc Rotten - melodyjny punk rock w klimatach Bouncing Souls z New Jersey, USA. Po raz pierwszy w Polsce!


Bilety:
99 zł - przedsprzedaż do 30 sierpnia
120 zł - od 1 września
130zł - w dniu koncertu

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.