Percival - Wild Hunt Live

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 4 października 2019, 20:00

Wild Hunt Live to ekskluzywny spektakl muzyczny, zawierający kompozycje wykorzystane w ścieżce dźwiękowej do gry The Witcher 3: Wild Hunt.

Na scenie wystąpią muzycy zespołu Percival, będący współtwórcami i autorami zawartych w grze fragmentów muzycznych, wielokrotnie nagrodzeni za swój dorobek artystyczny (m.in. MocArt 2015 wraz z Marcinem Przybyłowiczem i Mikołajem Stroińskim, autorami muzyki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz jako współautorzy zdobywcy Diamentowej Płyty za album Równonoc).

Sam spektakl wzbogacony zostanie niesamowitymi projekcjami filmowymi, przygotowanymi specjalnie na potrzeby występu. Zawierają one fragmenty gry oraz niepublikowane nigdzie materiały video, przygotowane przez Marcin Somerlik Productions.

Widowisko uświetni ponadto choreografia Teatru Avatar, mającego na swoim koncie występy na całym świecie, m.in. w Dubaju, Rumunii, Niemczech, we Włoszech, a także na wszystkich stadionach podczas Euro 2012.

Występy okraszone zostaną pięknymi strojami historycznymi oraz scenografią nawiązującą do klimatu gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Wild Hunt Live od lat zdobywa uznanie krytyków i dziennikarzy, a co najważniejsze - publiczności, która zachwycona zarówno artyzmem jak i skalą owego przedsięwzięcia, wykupuje bilety na długo przed premierowymi występami, goszcząc na każdej kolejnej edycji wciąż wzbogacanego spektaklu.

Widowisko z serii Wilde Hunt Live  jest wydarzeniem obowiązkowym nie tylko dla fanów gier komputerowych, lecz również dla wszystkich miłośników pięknej, nawiązującej do minionych epok muzyki. Nie zabraknie w nim wspaniałych głosów, niespotykanego instrumentarium, tańca oraz atmosfery muzyki ambient, folk czy fantasy.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.