Miłość, tantra i niedualna mądrość

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 12 czerwca 2019, 16:30

Międzynarodowa Wspólnota Dzogczen serdecznie zaprasza na wykład profesora Eliasa Caprilesa pod tytułem Miłość, tantra i niedualna mądrość.

Profesor Elias Capriles pochodzi z Wenezueli. Akademicko zajmuje się buddologią, filozofią kontynentalną, teorią kultury, sztuką orientalną oraz ostatnio także psychologią transpersonalną. Jego dorobek naukowy to dziś przeszło 15 książek (w języku hiszpańskim i angielskim) oraz dziesiątki artykułów. W 1965 roku zetknął się z buddyzmem. Tybetańską Wadżrajanę praktykuje od przeszło czterdziestu lat. Przełomowym wydarzeniem w jego życiu było spotkanie w 1978 roku Mistrza Dzogchen Cziögjala Namkhai Norbu, który udzielał nauk w Bodnath w Katmandu. Od 2002 roku Elias Capriles jest instruktorem poziomu podstawowego Santi Maha Sanghi, autoryzowanym przez Cziögjala Namkhai Norbu. Otrzymywał nauki od mistrzów Buddyzmu Tybetańskiego takich jak Dudziom Rinpoche, Thinley Norbu Rinpocze, Dodrupczien Rinpocze, Cziatral Rinpocze, Dilgo Khjentse Rinpocze. Spędził wiele lat w młodości praktykując na odosobnieniu w nepalskich Himalajach. Jest działaczem ekologicznym i aktywistą społecznym. Prywatnie jest niezwykle miłym i zrelaksowanym człowiekiem :)

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.