BALowe Kino Plenerowe

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

BAL na Zabłociu zaprasza w czwartkowe i sobotnie wieczory na pokazy filmowych hitów (start 21.00)!

Program:

13 czerwca
Wszystko, co kocham
reż. Jacek Borcuch / 2008 / 1h35'
Rok 1981. Janek, syn oficera marynarki wojennej zakłada zespół punkrockowy. W tle miłość i Solidarność, i Bałtyk...

15 czerwca
Czarny kot, biały kot
reż. Emir Kusturica / 2 godz.
W roku 1998 istniały jeszcze szczątki Jugosławii, a Emir Kusturica był u szczytu sławy po tym jak trzy lata wcześniej Świat zobaczył jego kultowy obraz Underground. Wtedy właśnie powstał Biały Kot, Czarny Kot - film absolutnie wspaniały, porywający muzyką, pełen czarnego humoru i śmiechu przez łzy.

20 czerwca
Paterson
reż. Jim Jarmusch / 2016 / 1h53'
Powolny, bezpretensjonalny, elegancki film o poezji odnajdywanej w prozie życia. Nic dramatycznego się tu nie zdarzy, a jednak oglądamy z zapartym tchem...

21 czerwca
Lato 1993
reż. Carla Simón / 97'
Lato 1993 roku to czas trudnych zmian. Sześcioletnia Frida ma zamieszkać ze swoim wujkiem i jego rodziną na hiszpańskiej prowincji. Nie jest to jednak wakacyjny wyjazd. Dziewczynka straciła oboje rodziców - mama niedawno zmarła po długiej chorobie - i musi nauczyć się żyć z nowymi opiekunami.

22 czerwca
Rejs
reż. Marek Piwowski
Wpadajcie z nami obejrzeć po raz kolejny (a może po raz pierwszy?) kultowy obraz Marka Piwowskiego z genialnymi: Tymem, Maklakiewiczem i Himilsbachem!

27 czerwca
Annie Hall
reż. Woody Allen / 1977 / 1h33'
Prawdopodobnie najlepszy film Woody'ego Allena. Pełna wzlotów, upadków i nerwic historia związku nowojorskiego komika i nieustająco początkującej piosenkarki.

udostępnij

więcej

  • Wstęp wolny

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.