Andrea Bocelli: The World's Most Beloved Tenor

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 28 sierpnia 2021, 19:00

KONCERT PRZEŁOŻONY NA 28 SIERPNIA 2021!

Wybitny włoski tenor Andrea Bocelli wystąpi 28 sierpnia 2021 roku w Tauron Arenie Kraków. Ten wyjątkowy, ceniony na całym świecie artysta powraca po trzech latach do stolicy Małopolski. Jego koncerty od lat cieszą się niezwykłą popularnością, a bilety zostają wyprzedane na długo przed datą wydarzenia.

W Krakowie tenor zaprezentuje swój bardzo bogaty repertuar, który zawiera najbardziej znane i najpiękniejsze perły z jego całej muzycznej twórczości. Niewątpliwie będzie to wielkie wydarzenie zarówno dla miłośników operowych arii, jak i ballad muzyki popularnej. Artyście na scenie towarzyszyć będzie orkiestra, chór oraz wyjątkowi goście towarzyszący. Podczas ostatnich koncertów byli to m.in.: światowej sławy dyrygent Marcello Rota, sopranistka Maria Aleida, śpiewaczka operowa Ilaria Della Bidia czy syn artysty Matteo Bocelli, który wspólnie z ojcem wydał ostatnio wzruszający singiel Fall on Me.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.