Skillet w klubie Studio

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 20 listopada 2019, 18:00

Skillet, multi-platynowy zespół rockowy ogłasza europejską trasę koncertową Skillet: Victorious Tour, która zaplanowana jest na listopad i grudzień 2019 roku.

„Cieszymy się, że wracamy z trasą koncertową do Europy" - mówi wokalista John Cooper - "Nie mogę się doczekać, aby podzielić się nową muzyką z naszymi fanami. Widzę mnóstwo komentarzy od naszych międzynarodowych fanów na portalach społecznościowych, więc priorytetem było dla mnie spotkanie z nimi i wspólne spędzenie czasu. Cieszę się, że będziemy mogli dać fanom niesamowity, pełny zestaw naszych nowych piosenek’’.

Każde zwycięstwo zasługuje na piosenkę przewodnią, a zwycięstwo jest dokładnie tym, co dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy zespół osiągnie ze swoim dziesiątym, pełnometrażowym albumem Victorious (premiera 2 sierpnia).
Zespół ma na koncie złote, platynowe i podwójnie platynowe albumy, nadal zajmują wysoką pozycję na liście najlepiej sprzedających się zespołów rockowych XXI wiek, gromadząc ponad miliard streamów w samym tylko 2018 roku.
Do 2019 roku Amerykanie nie tylko zdobyli kilka nominacji do nagród Grammy i sprzedali ponad dwanaście milionów albumów na całym świecie, ale także otrzymali nagrodę Billboard Music Award za podwójną platynową płytę Awake. Pochodzący z niej przełomowy singiel „Monster” nadal pozostaje „jednym z najbardziej streamowanych rockowych utworów wszechczasów”.
Już w listopadzie Skillet wystąpi z nowym materiałem na trzech koncertach w Polsce, m.in. 20 listopada w klubie Studio.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.