Little Big - Skibidi Tour

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 8 października 2019, 19:00

Po wielkim sukcesie wiosennej trasy Skibidi Live Tour w całej Europie, rosyjska rewelacja powróci do Polski!
Little Big, wyprzedając warszawską halę EXPO XXI i wrocławski klub A2, pokazał, że fanów w naszym kraju mu nie brakuje, dlatego jesienią powróci z trzema koncertami, m.in. 8 października w krakowskim klubie Studio.
Zespół kocha zaskakiwać fanów i zarażać ich swoją energią, więc powinni oni przygotować się na coś wyjątkowego!

Little Big - najgorętsza grupa rave’ową, która obecnie rządzi na europejskich parkietach. Dwa albumy, trzy hitowe single, dwanaście śmiesznych klipów, trzysta milionów wyświetleń na YouTube. W październiku 2018 roku zespół wydał drugi album studyjny Antipositive, Pt.2. Płyta natychmiast wskoczyła na numer 3 rosyjskiej listy Apple Music, m.in. dzięki teledyskowi do numeru Skibidi, który stał się ogólnonarodową sensacją z 23 milionami wyświetleń na YouTube w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Taniec z klipu jest obecnie najpopularniejszym memem w Rosji. Gwiazdy telewizyjne, popularni raperzy, blogerzy - wszyscy nie mogą przestać robić swoich ruchów skibidi. Również #skibidi jest obecnie najpopularniejszym hashtagiem w rosyjskim Tik Tok z ponad 10 000 filmów nakręconych w jeden dzień. Kampania ma wkrótce uzyskać wsparcie od globalnego Tik Tok.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.