Pomelody w Bawialni M.

Dziecięce warsztaty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Bawialnia M. w stylu Montessori zaprasza na pokazowe zajęcia Pomelody dla rodzin z dziećmi w wieku 0-6 lat. Twoje dziecko ma talent muzyczny! Pomożemy ci go rozwinąć! Na zajęciach korzystamy z materiałów międzynarodowego programu umuzykalniającego Pomelody.

Co otrzymujesz zapisując się na cykl zajęć?
- 2 miesiące radości rodzinnego muzykowania;
- ilustrowany śpiewnik i CD z oryginalną muzyką skomponowaną specjalnie na potrzeby zajęć Pomelody;
- dostęp do aplikacji online z unikatowymi materiałami (oryginalna muzyka, słuchowiska, animacje i wiele innych) w cenie zajęć;
- jedna opłata dla całej rodziny
- każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek w j. angielskim, zabawa z rekwizytami oraz gra na instrumentach muzycznych; zajęcia obejmują również instruowanie rodziców w zakresie umuzykalniania dzieci w warunkach domowych.

To, co wyróżnia zajęcia Pomelody to wspaniała zabawa przy wartościowej muzyce, skupienie na pielęgnowaniu relacji w rodzinie oraz wyjątkowej jakości materiały, dzięki którym zabawa muzyką w łatwy sposób może zostać przeniesiona do domu.

Zajęcia przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku 0-6 lat.
Zajęcia pokazowe będą trwały 60 min.

CENA: 30 zł (za całą rodzinę)

ZAPISY:
tel. 501543892
dusz.kata@gmail.com

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.