Wakacje z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym Kraków „Zachód”

Akcja lato 2019

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Zachód” zaprasza na półkolonie dla dzieci w wieku 7-10 lat. Zajęcia będą realizowane w Małej Hali TAURON Areny Kraków w dwóch pięciodniowych turnusach: 1-5 i 8-12 lipca.

Program półkolonii skierowany jest do dzieci w wieku od 7 do 10 lat chcących spędzić aktywnie czas na naszej półkolonii. W programie przewidziane są codzienne zajęcia rekreacyjno–sportowe zarówno na Małej Hali TAURON Areny Kraków, jak i w pobliskim parku Lotników Polskich. Dodatkowo organizatorzy planują wizytę na krytym basenie. Uzupełnieniem zajęć sportowych będą wycieczki do Muzeum Lotnictwa Polskiego oraz Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema (bilety wstępu wliczone w koszt turnusu).

Organizatorzy zapewniają opiekę oraz organizację zajęć przez wykwalifikowanych instruktorów i jednocześnie pedagogów z długoletnim stażem. Cała kadra to etatowi pracownicy ośrodka prowadzący przez cały rok zajęcia sportowe z dziećmi i młodzieżą.

W trakcie pobytu na półkolonii dzieci otrzymują dwa posiłki: drugie śniadanie oraz obiad.
Pobyt dziecka na półkolonii rozpoczyna się o godz. 7:30 i trwa do godz. 15:30.

Półkolonia jest zgłoszona w Kuratorium Oświaty, spełnia wszystkie wymogi przewidziane przy organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Wszyscy uczestnicy półkolonii objęci są ubezpieczeniem NW.

I turnus: 1-5 lipca
II turnus: 8-12 lipca

Koszt turnusu: 450 zł

Informacje na temat zasad zgłoszenia dziecka na półkolonię oraz formularze są dostępne na stronie: http://www.mos-zachod.pl/obozy/wakacje-2019-polkolonia-na-tauron-arena-krakow/.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.