The Kelly Family: Over the Hump – 25 Years

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 14 lutego 2020, 18:00

The Kelly Family po ponad dekadzie powracają do wspólnego muzykowania i koncertowania w wielkim stylu. W ramach europejskiego tournée celebrującego 25-lecie wydania płyty Over the Hump odwiedzą także Polskę i zagrają dla wiernej rzeszy polskich fanów podczas jedynego polskiego koncertu w Tauron Arenie Kraków.

Ponad 10 lat musieli czekać fani The Kelly Family na powrót swoich idoli. Niesłabnące zainteresowanie, wyprzedane bilety i entuzjazm wielbicieli pokazują, że zespół jest nie do zatrzymania. Wielka, europejska trasa koncertowa świętująca 25-lecie wydania płyty Over the Hump święci triumfy – już ponad 80 proc. biletów na koncerty zostało wyprzedane. Dlatego odpowiadając na ogromne zainteresowanie i entuzjastyczne przyjęcie początkowo zaplanowana na 20 koncertów trasa, została przedłużona i rozrosła się do imponujących 41 miast.

Historia grupy to ponad 45 lat wspólnego grania, koncertowania i nagrywania płyt. Jednak prawdziwy przełom nastąpił w 1994 roku. Album Over the Hump został sprzedany w ponad 5 mln egzemplarzy. To z niego pochodzą takie hity, jak Roses of Red i An Angel. Również w Polsce płyta znakomicie się sprzedała i uzyskała status potrójnej platyny.

Rok 2019 jest dla The Kelly Family wyjątkowy. 25-lecie wydania płyty, która była dla zespołu kamieniem milowym w ich karierze, jest cudowną okazją do świętowania razem z fanami.

»Podczas tej trasy, koncerty podzielimy na dwie części. W pierwszej części zagramy utwory znane z albumu Over the Hump  Wyjątkowe jest to, że wiele piosenek z tego albumu nie było granych na żywo od bardzo dawna.
W drugiej części zagramy wybór najlepszych piosenek z naszej 40-letniej historii, a także ulubione piosenki naszych fanów« – mówią The Kelly Family.

To będzie wyjątkowy i pełen emocji wieczór, zarówno dla zespołu jak i publiczności. Fani mogą oczekiwać cudownego doświadczenia, pełnego wspomnień, podróży w czasie do roku 1994 oraz świetnej muzyki
i ekscytującego show na żywo. Koncert 25 Years – Over the Hump to powrót legendarnej grupy w wielkim stylu”.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.