XVIII Podgórskie Dni Otwartych Drzwi 2019

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 27 września 2019 - niedziela, 29 września 2019

Tradycyjnie w ostatni weekend września, w dniach 27-29 września Stowarzyszenie PODGORZE.PL zaprasza na wielkie zwiedzanie Podgórza.
To będzie już osiemnasta edycja, nie jubileusz a pełnoletniość! Tym razem, w związku z przypadającą w tym roku setną rocznicą powstania Klubu Sportowego „Korona”, piątkowa inauguracja będzie sportowa, a dokładnie gimnastyczna. W piątek (27.09) o godz. 18.00 spotkamy się w dawnej hali Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” przy Rejtana. Posłuchamy o roli podgórskiego „Sokoła” w życiu miasta oraz o najwybitniejszej gimnastyczce KS Korony – Helenie Rakoczy. Nie zabraknie także pokazów gimnastycznych!
W sobotę (28.09) otworzymy ponad 30 obiektów, w większości na co dzień niedostępnych, natomiast w niedzielę (29.09) organizatorzy zaproszą na kilkanaście spacerów tematycznych.

Pełny program będzie dostępny od soboty 21 września na stronie www.podgorze.pl, w Muzeum Podgórza, punktach informacji turystycznej itp. Również w Muzeum Podgórza będą dostępne wejściówki na wybrane wydarzenia.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.