Integracyjne Dni Bronowic

Widowiska plenerowe i happeningi

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Koncerty, zawody sportowe, warsztaty artystyczne a także konkursy i turnieje dla rodzin to najważniejsze atrakcje Integracyjnych Dni Bronowic, które odbędą się 9 czerwca 2018 r. na stadionie KS "Bronowianka" już od godz. 11.00.

W ramach imprezy organizowanej pod patronatem Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa a także Rady Dzielnicy VI Bronowice i Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana zaplanowano wiele wydarzeń, które spodobają się mieszkańcom dzielnicy bez względu na wiek.

W sobotę 25 maja na stadionie przy ul. Zarzecze 124 a najmłodsi będą mogli poszaleć w lunaparku, a starsi z pewnością skorzystają z porad medycznych i kosmetycznych. Wszyscy będą mieli okazję sprawdzić swoich sił podczas zawodów sportowych albo poprawić kondycję. Nie zabraknie ciekawych występów, jako że zaprezentuje się Stara zagroda-Teatr Wagabunda. O 19.00 wystąpi z koncertem Lucky Night a o 20.00 rozpocznie się dyskoteka zakończona ok. 21.45 pokazem laserowym.

W niedzielę 26 maja w klubie osiedlowym "Jordanówka" przy ul. Na Błonie 13 d o godz. 16.00 rozpocznie się wernisaż wystawy malarstwa z „Bronowickich Pracowni” i „Stół Bronowicki”.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.