7. Mikrowyprawa w Naturę: Motylowe Safari

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 26 maja 2019, 10:30

Dzieci w Naturę zapraszają rodziny, dużych i małych odkrywców natury na Mikrowyprawę w Naturę - eksplorację dzikiej przyrody Krakowa w niedzielę 26 maja.

Tym razem ekspedycja w dziką przyrodę łąk pychowckich. Spotkamy tam wiele gatunków motyli i innych owadów, m.in słynne modraszki.
Będzie czas na dużo radości, swobodnej zabawy, poznawanie łąki, martwe drewno, błoto i dzikie zwierzęta, trochę wiedzy i przyrodniczych ciekawostek. A przede wszystkim wspólne bycie w przyrodzie miasta i jej bezpośrednie doświadczanie, w którym będziemy Wam towarzyszyć i odkrywać jej niezwykłości. Nasze mikrowyprawy to też solidna dawka witaminy "N", której tak bardzo potrzebujemy teraz dla zdrowia naszego i dzieci.

Uczestnicy wrócą nie tylko zachwyceni, ale także z odpowiednią dawką tlenu - tak potrzebnego dla naszego mózgu, a dzieci wybiegane i wypoczęte przed całym tygodniem.

Dobrze być przygotowanym na wiosenne warunki i swobodną zabawę dzieciaków - tzn. mieć ze sobą wodę do picia, zaopatrzyć się w wygodne i nie przemakalne ubranie oraz mieć ze sobą strój na przebranie. <W razie bardzo złych warunków atmosferycznych (ulewa, duży smog, wichura, śnieżyca, bardzo duży mróz) zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia i przeprowadzenia go w innym terminie. Wówczas na nowo będziemy zbierać zapisy.>

PIKNIK: po zakończeniu spaceru przez naszą Fundację zapraszamy Was na wspólny eko-poczęstunek. My coś przygotujemy (nie zabraknie kultowego barszczu do picia), ale zachęcamy by przynieść też własne przekąski i będziemy mogli się nimi nawzajem dzielić (za granicą takie coś nazywają co-sharing).

ZAPISY: mamy ograniczoną ilość miejsc - zapisy przyjmujemy wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy, który będzie dostępny, gdy ruszą zapisy - we ŚRODĘ 22 MAJA O 7:00 RANO.

Organizatorem Mikrowyprawy w Naturę jest Fundacja Dzieci w Naturę przy wsparciu Program FIO Małopolska Lokalnie - Północ, Gminy Miejskiej Kraków PL i Województwa Małopolska

udostępnij

więcej

  • 2411168329166746
  • dorośli i dzieci powyżej 3 r.ż - 40 zł od osoby; rodzina 4 osobowa (2+2 lub 1+3) - 135 zł za rodzinę; rodzina 5 os i więcej (karta dużej rodziny) - 150 zł za rodzinę; dzieci poniżej 3 r.ż. - bezpłatnie

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.