Solvay Nocą

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 14 czerwca 2019, 20:00

Solvay Nocą to wybór najlepszej Polskiej, młodej muzyki. Zaproszeni zostają najciekawsi artyści z całego kraju i realizujący koncerty w oparciu o sprzęt i technologię z najwyższej półki. Z każdego koncertu w ramach Solvay Nocą powstaje klip video.

14 czerwca | godz. 20.00
Izzy and the Black Trees / Kaśka Sochacka 

Kaśka Sochacka – drobna blondynka z zachrypniętym głosem, która pisze teksty i komponuje. Muzyka jaką tworzy to alternatywny pop. Wiosną 2017 roku wydała singiel pt. „Trochę tu pusto”, której producentem był Kuba Galiński. Piosenkę można usłyszeć m.in. na antenie Radia ZET, RMF MAXX, ESKA, Trójka, Muzo.FM oraz w wielu innych lokalnych stacjach radiowych, a także znalazła się w zestawieniu najlepszych kawałków 2017 roku wg. Stacji MUZO FM. Podczas swojej pracy artystycznej Kaśka miała okazję współpracować z wieloma cenionymi muzykami i artystami, m.in. Olkiem Świerkotem, wspomnianym Kubą Galińskim, Julią Pietruchą (udzieliła się na płycie Julii „Postcards from the Seaside”) czy też Johnem Mitko („Game Lover”). Kaśka pisze też teksty dla innych artystów, (m.in. współtworzyła tekst piosenki promującej film „Wkręceni 2”). W listopadzie 2017 r. w serialu „Przyjaciółki” swoją nieoficjalną premierę miała piosenka „Zachody”, która będzie promować nadchodzącą płytę artystki. Od kwietnia 2018 roku Kaśka pracuje nad debiutanckim albumem z Piotrem Madejem, producentem i artystą znanym pod pseudonimem Patrick the Pan.

Izzy and the Black Trees – w występach Izzy i czarnych drzew dominuje punkowa energia przeplatana delikatniejszymi momentami oraz nutką psychodelii – the Pixies, Patti Smith band, Nick Cave, to niektóre skojarzenia publiczności, która miała już okazję zobaczyć zespół na żywo. Kwartet zarejestrował w studio swoja pierwszą EP, gdzie amerykański folk łączy się z gitarowymi riffami spod znaku Sonic Youth, wszystko to pod wodzą charyzmatycznego głosu wokalistki. W sieci dostępny jest teledysk do utworu Winter is Coming Down, który polską premierę poprzedził sukcesami w USA (nominacja do nagrody Golden Kayak) oraz obecnością na listach przebojów w Australii i Wielkiej Brytanii. Zespół zagrał na Opole Songwriters, ENEA Spring Break festival oraz Westway Lab w Portugalii, który odwiedzili w ramach programu INES Talent.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.