Ręko-Czyny: pachnący prezent dla Mamy

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 17 maja 2019, 18:00

Pokaż, że potrafisz! Ręko-czyny, to okazja do rodzinnych, sąsiedzkich spotkań! W przyjaznej, twórczej atmosferze, pod okiem instruktorki o nieograniczonym spectrum pomysłów, wykonacie absolutnie niezwykłe przedmioty, które przypominać Wam będą wspólne chwile śmiechu i wzajemnej inspiracji!

Poznamy różne zapachy kwiatowe oraz owocowe, dowiemy się o ich zastosowaniu i właściwościach. Stworzymy na bazie naturalnych składników pięknie pachnącą sól do kąpieli.

Warsztaty są bezpłatne i przeznaczone dla osób dorosłych.

Działanie realizowane w ramach projektu "PŁYWAJĄCY UNIWERSYTET". Projekt dofinansowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

udostępnij

więcej

  • 315402155795166
  • 12 354 2715
  • ksiegarnia@nowanowa.pl
  • Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy. Przy zapisach pamiętajcie o najbliższych, zabierzcie ze sobą żony, mężów, kuzynki, ciocię, sąsiadów i córki, synów i pociotków! Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie, mailowo oraz bezpośrednio w Cafe NOWA Księgarnia.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.