Jazz Pop Fest – International Jazz Day 2019

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 16 maja 2019, 18:00

W ramach Międzynarodowego Dnia Jazzu w klubie studenckim Arka organizowany jest koncert, na którym zagrają:

Lekarstwo na Niepogodę
Zespół piątki przyjaciół, uczniów i absolwentów szkół muzycznych, uwielbiających muzykę jazzową, wokalną. Najlepiej odnajdują się w polskich jazzowych utworach, często już zapomnianych, odkrywając na nowo ich piękno. Start koncertu przeniesie nas zatem w lata 50., 60. i 70. ubiegłego stulecia.

Karolina Musiał – wokal
Joanna Gut – pianino
Adam Gomułka – kontrabas
Dominik Cichy – trąbka
Jakub Gościej – perkusja

Miłosz Bazarnik Trio feat. Oskar Tomala
Trzech dobrych przyjaciół związanych z katowicką Akademią Muzyczną w nietuzinkowym projekcie nawiązującym do nowoczesnych osiągnięć modern jazzu, muzyki przestrzennej i skandynawskiej.

Liliana Zieniawa – perkusja
Miłosz Bazarnik – fortepian
Oskar Tomala – gitara
Paweł Zwierzyński-Pióro – kontrabas

Yuuki
Kasia Wypchło – dziewczyna wychowana bez prądu i wody w środku bieszczadzkiego buszu. Kompozytorka, wokalistka i pianistka. Muzyka YUUKI jest kompilacją elektroniki, indie, soulu, ze sporą dawką gitarowych riffów, charakterystycznego wokalu i transowych basów.

Romantic Fellas Duo
Jedyny indie-electro-szlafrokowy zespół na świecie, nagrywający dla prestiżowej wytwórni Kayax. Melodie celowo dysonują z miłosną tematyką, a brzmieniu daleko do czułości i wdzięku. Starają się być tym, czego typowi słuchacze szukają w muzyce, a jednocześnie wszystkim, czego jeszcze nigdy nie słyszeli. Bywają romantyczni, jednak są już dużymi chłopcami.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.