Babski czwartek w kinie Mikro: „Gloria Bell”

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 16 maja 2019, 19:00

Kino Mikro startuje z nowym cyklem! Od maja, raz w miesiącu zapraszane są wszystkie panie na Babski czwartek. Cykl rozpoczyna przedpremierowy pokaz filmu Gloria Bell – ciepły i doceniany przez krytyków komediodramat z fenomenalną Julianne Moore w roli głównej. 

To film o niezależności, dojrzałości i kobiecości. Gloria żyje pełnią życia, a przynajmniej każdego dnia bardzo się stara. Jej dorosłe już dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, a były mąż znajduje młodszą partnerkę, ale Gloria ciągle liczy na to, że w jej życiu pojawią się jeszcze fajerwerki. Kiedy w jednym z klubów nocnych poznaje Arnolda, nowy romans rozbudza w niej nadzieje na przyszłość. I choć życie ma w zanadrzu jeszcze niejedną niespodziankę, to Gloria nie zamierza obrażać się na swój los.

Organizatorzy zapewniają wyjątkowe atrakcje (m.in. porady i konsultacje kosmetyczne z Ginger Med Spa), konkursy z nagrodami, wino i – oczywiście – film. 

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.