Na pełnym morzu

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Na pełnym morzu Sławomira Mrożka w wykonaniu Teatru Przypadków Feralnych, to czarna komedia dla prawdziwych  teatralnych smakoszy. Wypłyńmy na nieznane wody i zobaczmy bestie kryjące się za horyzontem!

Byliście kiedyś głodni? Tak naprawdę? Tak głodni, że nawet znienawidzone mięso w galarecie pożarlibyście jak najlepszy przysmak? Albo swojego chomika. Psa. Kumpla. Tylko którego?

Sławomir Mrożek to mistrz absurdu – a Na pełnym morzu – opowieść o trzech rozbitkach debatujących, którego spośród nich należy zjeść, to brawurowa demaskacja najbrutalniejszych społecznych mechanizmów. W obliczu zwierzęcej walki o przetrwanie nie mają znaczenia założenia kolejnych systemów politycznych – liczy się tylko głód. Czy ośmielisz się przyjść i stawić czoła swojej wewnętrznej bestii? Pokonać ją możesz w jeden sposób – poprzez śmiech – zaś tego na pewno nie zabraknie w czasie najnowszego spektaklu Teatru Przypadków Feralnych.

 • Obsada:
  Gruby – MAKSYMILIAN KRÓL
  Średni – MIKOŁAJ MACIEJSKI
  Mały – MARTA ŁOKIETEK, NIKA MICEK
  Listonosz – JUSTYNA CZORT
 • Reżyseria – MICHAŁ SZAFARSKI
 • Fotografia – JOANNA PUZIO

Uwaga! Spektakl 19 maja grany w Klubie Pod Jaszczurami!

 

 

udostępnij

więcej

 • Teatr Przypadków Feralnych
 • Liczba publiczności ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc pod adresem: teatr.przypadkow.feralnych@gmail.com.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.