Krakow Design Festival

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Krakow Design Festival odbędzie się po raz pierwszy w ramach targów organizowanych w dniach 25-26 maja 2019 r. w EXPO Kraków.
Podczas tej imprezy polscy designerzy, projektanci wnętrz, biura projektowe oraz architekci spotkają się na targach i giełdzie kooperacyjnej, przedstawią swoje usługi i produkty, a także wymienią kontakty podczas spotkań networkingowych.
W programie dwudniowego wydarzenia znajdą się również warsztaty, m.in. układania mozaiki z ceramiki, tworzenia „lasów w słoiku”, kreatywnych zajęć dla dzieci i dorosłych. Ponadto, w Strefie Doradczej będzie można bezpłatnie skorzystać z porad ekspertów m.in. architektów i projektantów wnętrz.
Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców z szeroko pojętej branży kreatywnej - projektantów i architektów wnętrz, przedstawicieli branży designu, miłośników pięknych wnętrz, osób poszukujących nowych materiałów, rozwiązań technologicznych oraz studentów szkół wyższych o profilu artystycznym i technicznym.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.