4 x 20 Krystyny Mazurównej, czyli 80. urodziny Artystki

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 26 maja 2019, 12:00

Holenderska Barka Alrina serdecznie zaprasza na święto koloru, ekscentryzmu i prawdziwej sztuki. Krystyna Mazurówna, artystka niebanalna, wspaniała tancerka, choreografka i pisarka kończy osiemdziesiąt lat! Z tej okazji zorganizowano przyjęcie dla wszystkich chętnych, pełne muzyki i pokazów mody, oraz spotkanie autorskie dla fanów książek Krystyny – Nasi za granicą oraz Ach, ci faceci! Wydarzenie poprowadzi Ryszard Rembiszewski.

Imprezę uświetni koncert trio Omisfero, które założył Jean Pierre Bluteau. Zespół, mający w repertuarze głównie muzykę południowoamerykańską, gra na siedemnastu różnych instrumentach. Dodatkowo zaśpiewa znany wokalista Jacek Wójcicki oraz odbędzie się performatywny pokaz mody Tomasza Karcza – Hipersprawni i kaleka moda. To okazja do zobaczenia występu tancerzy z grupy Tomasza Bazana, wybitnego tancerza, choreografa i twórcy autorskich spektakli. Na wybiegu pojawią się również charyzmatyczne osoby niepełnosprawne ruchowo. Do udziału w projekcie zaproszone zostały m.in. znana alpinistka Angelika Chrapkiewicz-Gądek czy biegaczka Danka Bujok biegaczka. Pokazowi będzie towarzyszyła muzyka na żywo w wykonaniu Kamili Namysłowskiej (skrzypce) oraz Anny Bober (alt).

Wstęp wolny
Wydarzenie zostało objęte patronatem Miasta Krakowa.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.