Iceland to Poland: FM Belfast, aYia, President Bongo, Högni

Festiwale muzyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 21 sierpnia 2019, 18:00

„ZMIANA LOKALIZACJI KONCERTU W KRAKOWIE!

Uprzejmie informujemy, że lokalizacja koncertu Iceland to Poland w Krakowie zmieniła miejsce z Klubu Studio ul. Witolda Budryka 4 na BAL ul. Ślusarska 9.
Serdeczna prośba o przybycie do Balu. Bilety i zaproszenia przeznaczone na Klub Studio będą ważne przy wejściu”.

Topimy granice

Wydawałoby się, że jesteśmy zupełnie różni – my żyjemy w sercu kontynentu, oni na środku oceanu. U nas nie ma zorzy polarnej, a u nich z lupą szukać komarów… A jednak Polacy i Islandczycy szukają kontaktu – mieszkańcy Krainy Lodu chętnie sięgają po wafelki Prince Polo, a my uwielbiamy ich muzykę. O zacieśnianie więzi kulturowych między narodami dba Wiktoria Joanna Ginter. Polka mieszkająca w Islandii stworzyła Iceland to Poland – podróżujący festiwal muzyczny, który w 2016 roku odwiedził cztery polskie miasta. Tegoroczna edycja imprezy, skupiająca się na muzyce elektronicznej, po raz pierwszy obejmie również Kraków. 21 sierpnia w klubie Studio usłyszymy urzekające pejzaże dźwiękowe enigmatycznego tria aYia, barwny electropop grupy FM Belfast, solowe kompozycje znanego z zespołu GusGus Presidenta Bongo oraz odwołujące się do awangardowych tradycji utwory lidera indierockowej grupy Hjaltalín – Högniego. Programu festiwalu dopełni występ polskiego zespołu, który zostanie wyłoniony w konkursie. (Bartosz Suchecki, „Karnet”)

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.