Frankenstein Children i Koko Die w Alchemii

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 18 maja 2019, 19:00

Frankenstein Children pochodzą z niewielkich miejscowości z widokówką lasów i gór. Od najmłodszych lat każdą wolną chwilę spędzają razem. Muzyka zawsze była w to wpleciona.
Wyróżnieni na wielu przeglądach i festiwalach w całym kraju, znaleźli się w finale Muzycznej Bitwy Radia Wrocław oraz 45. Famy w Świnoujściu. Zagrali nawet we Włoszech, na największym wyścigu autostopowym w Europie.
Wiosną 2017 zwyciężyli w przeglądzie akademickim, organizowanym przez poznańskie Radio Afera, co otworzyło im drogę do wszystkich imprez juwenaliowych w Poznaniu, a rok później do piątej edycji Enea Spring Break.
W 2013 nagrali swoją pierwszą epkę. Trzy lata później, własnym nakładem, wydali swój pierwszy longplay I'm Here Somewhere, zarejestrowany w Folktronika Studio.
12 kwietnia ukazał się drugi album zespołu pt. Patience, który nagrany został wraz z producentem Marcinem Paterem (Clock Machine, Gypsy and the Acid Queen, So Flow), a jego znaczną część nagrali w domku w Bieszczadach w specjalnie zaprojektowanym przezeń statku kosmicznym.

Koko Die to solowy projekt Konrada Nikla – multiinstrumentalisty i wokalisty, na co dzień występującego w zespole Clock Machine. Jego muzyka to nostalgiczna, osobista podróż w zamazane wspomnienia. Wspomnienia ludzi, miejsc, zdarzeń, miłości. Słychać w niej wpływy muzyki shoegaze, R&B, czy soulu. Debiutancka epka Distant Light utrzymana jest w stylistyce lo-fi i nagrana domowymi środkami. Promują ją single Once Again After i Alien in Your Home.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.