Scena Piosenki Autorskiej: Joanna Nawojska

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 16 maja 2019, 19:00

Wystąpią:
Joanna Nawojska
 – śpiew
Magdalena Nawojska
 – skrzypce
Patrycja Machała
 – wiolonczela

Zaprasza – Basia Stępniak-Wilk

Joanna Nawojska – śpiewająca autorka tekstów i kompozytorka, nagradzana na ogólnopolskich festiwalach, laureatka m.in. Grand Prix Festiwalu nOFFa w Nowym Dworze Mazowieckim, I miejsca na Festiwalu Piosenki Artystycznej „Poetycka Dolina” w Warszawie, czy I miejsca 53. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Wystartowała z debiutancką EP „Kwiaty do domu” i nagrywając na niej autorski materiał zamknęła w różnorodnych utworach swój głos, fortepian oraz instrumenty smyczkowe i perkusjonalia. Gatunek jej muzyki jest bez ram, dlatego kiedy siada przy fortepianie nigdy nie wie jaka będzie kolejna piosenka i jak zabrzmi.

Na co dzień – studentka surdopedagogiki, ucząca się dzielnie języka migowego, by próbować rozumieć nie tylko dźwięki. Jedna z organizatorów krakowskiej cyklicznej przestrzeni muzyczno-literackiej :DwuKropek. Śpiewająca nie tylko autorski materiał – w innej odsłonie można ją usłyszeć m.in. na koncertach Jazz Bandu Młynarski-Masecki.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.