Noce Waniliowych Myszy: Quo Vadis, Magiczny Prodiżu? (odc. 12)

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 26 kwietnia 2020, 18:00

Na pełnym prodiżu

Tradycją stało się, że z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych odcinków cyklicznego projektu teatralnego Noce Waniliowych Myszy. Doczekaliśmy się już 12. odcinka! W Quo Vadis, Magiczny Prodiżu? pojawi się dżin spełniający życzenia współczesnych mężów stanu, którzy z troską pochylają się nad losem narodów i coraz częściej zastanawiają się, w którą stronę podążyć. Przeniesiemy się także na moment w PRL-owskiej przeszłość, gdzie na estradzie króluje Maryla Rodowicz, a w sejmie straszy Czerwony Generał. Czy bohaterowie poradzą sobie z tym pomieszaniem epok? Czy naczelny polityk zaspokoi swoje ambicje i okaże się wodzem, którego potrzebujemy? Przekonamy się 27 maja w Teatrze Barakah!

 

(Justyna Skalska, miesięcznik „Karnet”)

autorzy: Amadou Guindo, Grzegorz Like
reżyseria: Ana Nowicka
muzyka: Renata Przemyk
scenografia i kostiumy: Monika Kufel
choreografia: Katarzyna Kleszcz
multimedia:
obsada: Monika Kufel, Ana Nowicka, Krzysztof Bochenek, Szymon Grzybek, Bartłomiej Kwiatkowski, Sebastian Oberc, Paweł Plewa, Paweł Wolsztyński
muzycy: Mikołaj Franczak, Karol Masternak, Filip Nowakowski

 

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.