Benefis Agnieszki Radwańskiej

Wydarzenia sportowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 21 maja 2019, 18:00

W TAURON Arenie Kraków spotkają się miłośnicy tenisistki i polskiego sportu. Będą oni mieli wyjątkową okazję zobaczyć Agnieszkę Radwańską w akcji w trakcie meczów pokazowych, obok najlepszych światowych tenisistek – Angeliki Kerber oraz Karoliny Woźniackiej. Sportowej rywalizacji będą towarzyszyły atrakcje artystyczne w wykonaniu znanych muzyków i aktorów. Z kolei na scenie wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny, Piotr Rubik i zespół Torres Brothers.

Talent sportowy Agnieszki Radwańskiej jest znany już od dawana, teraz poznaliśmy ją z zupełnie innej strony. – Z okazji mojego benefisu, który już 21 maja odbędzie się w TAURON Arenie Kraków, dostałam propozycję nagrania piosenki z Karolina Woźniacką. Zgodziłam się, to jedno z moich marzeń, które chciałam zrealizować po zakończeniu kariery. Koniec kilkunastoletniej kariery z tenisem stał się dla mnie szansą na realizację innych interesujących wyzwań, zupełnie niezwiązanych ze sportem – powiedziała Agnieszka Radwańska.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.