Michał Leja Stand-up

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 16 maja 2019, 19:00

Wyjątkowy wieczór Stand-up w Teatrze VarieteNa scenie wystąpią:

Michał Leja: Stand-uper, improwizator i gospodarz programu Michał Leja Show, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył Wszyscy na jednego. Roast 'Diablo' Włodarczyka w telewizji TVN. Wystąpił w programie Kuba Wojewódzki Show, w Comedy Club na Comedy Central oraz dwukrotnie w Tylko Dla Dorosłych w TVP2.

Wiolka Walaszczyk: Żywioł pełen dobrej energii, stand-uperka i improwizatorka z Gdańska. Bezkompromisowa i niezwykle charyzmatyczna osobowość sceniczna. W swoim materiale chętnie opowiada o życiu prywatnym jak i o sytuacjach zupełnie absurdalnych.

Wydarzenie tylko dla osób pełnoletnich. 

W związku z planowaną realizacją wydarzenia, zakup biletu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na upublicznienie wizerunku.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.