Bajki Pod Globusem: Ach te zwierzaki

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 11 maja 2019, 12:00

Warsztaty będą oparte na premierowych książkach z serii "Ach te zwierzaki": "Awanturki wiewiórki" i "Lwiątko książątko"

NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ - czyli strachy na lachy
Wyobraźnia czasem płata nam figle, w ciemnym pokoju pozwala zobaczyć stugłowego smoka albo tajemniczego stwora pod łóżkiem. Ale każdy łowca przygód może się przekonać, że ma w sercu siłę i odwagę, by położyć kres psikusom wyobraźni. Niezależnie, czy to zmyślone stwory, czy obawy związane z nową życiową rolą starszego rodzeństwa. W odszukaniu tej cudownej mocy pomogą uczestnikom warsztatów bohaterzy książek "Lwiątko książątko" i "Awanturki wiewiórki". Żeby upewnić się, że żadna noc nie jest nam już straszna, wspólnie wykonamy piękne świeczniki.

A na uczestników warsztatów czekają losy z fantastycznymi nagrodami - wśród których znajdą się premierowe książeczki z serii "Ach te zwierzaki"!
Serię wydaje Wydawnictwo AWM

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Krakowskie księgarnie na medal" realizowanego przez Fundację Miasto Literatury. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.