Behemoth: Ecclesia Diabolica Baltica

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 6 października 2019, 17:00

Jesienią 2019 roku formacja Behemoth wystąpi w aż sześciu miastach dla swoich najbardziej oddanych – polskich – fanów. Zespół, którego twórczość doceniana jest na największych scenach świata, wróci do kraju, by promować swój najnowszy album - I Loved You at Your Darkest.

W rolach gości specjalnych zespołu do trasy dołączą szwajcarzy z Zeal & Ardor, norweska kapela Whoredom Rife oraz polskie In Twilight’s Embrace.

Nergal o koncertach: „Obok koncertu ze Slayer będą to nasze jedyne koncerty w Polsce w 2019. Szykujemy absolutnie wyszukaną i spektakularną produkcję i mimo tego, że będzie to trasa promująca ostatni album, możecie spodziewać się wielu niespodzianek! Towarzystwo mamy zacne, polski In Twilight's Embrace, prosto z Norwegii Whoredom Rife i zjawiskowy Zeal & Ardor! Sześć dużych koncertów w Polsce i trzy u naszych sąsiadów. Zapraszamy do wspólnej celebracji!”

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.