Baranki w pieluchach: Berlin, Barcelona

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 18 kwietnia 2019, 11:00

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.

O FILMIE:

BERLIN. BARCELONA | LES DISTÁNCIES
reż. Elena Trapé, Hiszpania 2018,  99’
Katalońskie Nagrody Filmowe Gaudí 2019: najlepszy film w języku katalońskim, 6 innych nominacji
Festiwal Kina Hiszpańskojęzycznego w Maladze 2018: Złota Biznaga dla najlepszego filmu, Srebrna Biznaga dla najlepszego reżysera (Elena Trapé) i najlepszej aktorki (Alexandra Jiménez)
Olivia (Alexandra Jiménez), Guille (Isak Férriz), Eloi (Bruno Sevilla) i Anna (María Ribera) jadą do Berlina złożyć niespodziewaną wizytę swojemu przyjacielowi, Comasowi (Miki Esparbé) z okazji jego 35. urodzin. Na miejscu okazuje się jednak, że nie wita on ich tak ciepło, jak się spodziewali.

Podczas weekendu spędzonego w Niemczech, przyjaciele oddalają się od siebie. Wydawać by się mogło, że życie każdego z nich przebiegało inaczej. Podczas wspólnej podróży znaczenie ich przyjaźni zostanie poddane w wątpliwość. Bohaterowie opowieści zmierzą się z przygnębiającym poczuciem, że ich życie nie płynie tak, jak sobie wymarzyli, kiedy byli bardzo młodzi. Razem odkryją, że czas i odległość mogą wszystko zmienić. Napięcie rośnie, a przyjaźń zostaje wystawiona na próbę. Motorem tej historii są upływ czasu i zmiany, jakich doświadczamy. To też opowieść o jednym z najgorszych uczuć, jakie towarzyszą pożegnaniu.

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach i Baranków Dzieciom otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialni M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

udostępnij

więcej

  • BILETY DLA RODZICÓW: 14 zł
    5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans w Kinie Pod Baranami!
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.