Singing Kids 2019 – Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 15 maja 2019 - czwartek, 16 maja 2019

Singing Kids to konkurs piosenki anglojęzycznej, który od 2009 roku zaprasza do udziału uczniów krakowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.  Początkowo  skromna impreza bardzo szybko urosła do wydarzenia skupiającego blisko 200 uczestników. Konkurs wciąż się rozwija i zyskuje coraz większą rangę, m.in. dzięki wsparciu Rady Dzielnicy V i bardzo owocnie rozwijającej się współpracy z British Council oraz Uncle Sam's American School.

Tegoroczna edycja konkursu będzie miała wyjątkowy charakter ze względu na jubileusz 10-lecia.  

Singing Kids ma zasięg wojewódzki, choć w wydarzeniu uczestniczyli uczniowie z innych województw (śląskie, mazowieckie). W konkursie  niejednokrotnie biorą udział młodzi artyści ze znaczącymi już sukcesami muzycznymi.

Celem konkursu jest „rozśpiewanie” młodego pokolenia, przybliżenie kultury innych krajów oraz mobilizowanie  uczniów do szlifowania swoich umiejętności językowych. W skład jury oceniającego poziom artystyczny i językowy zapraszamy native speakerów oraz nauczycieli  o wykształceniu muzycznym.   

Singing Kids to impreza, która wpisała się na stałe w kalendarz imprez przeznaczonych dla uczniów małopolskich szkół wszystkich stopni.

Tegoroczna edycja odbędzie się 15-16 maja 2019 roku, jak zawsze w Młodzieżowym Domu Kultury „Domu Harcerza”.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.