Off Scena 2019

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 27 kwietnia 2019, 18:00 - piątek, 3 maja 2019

„Siedem koncertowych wieczorów w krakowskim klubie ZetPeTe, mnóstwo muzycznych niespodzianek z całej Europy, dziesiątki niezwykłych aranżacji – Off Scena po raz kolejny towarzyszy festiwalowi Mastercard Off Camera. Czeka nas święto muzycznej różnorodności i niezapomniane emocje. Miłośników alternatywnych brzmień Festiwal zaprasza w dniach od 27 kwietnia do 3 maja.   

Off Scenę (już 27 kwietnia) otworzy ENDY YDEN – artysta przebojowy i nowoczesny, klasyczny i romantyczny. Tego wieczoru publiczność czeka również spotkanie z fenomenem rumuńskiej sceny elektronicznej – grupą GOLAN. 28 kwietnia piosenkowo-elektronicznie przywita nas SABINA, po niej wystąpi prawdziwy łowca emocji, czyli londyński multiinstrumentalista BARBAROSSA, a na koniec oddamy się transowym rytmom najjaśniejszej polskiej grupy elektronicznej – JAAA! Kolejny dzień  (29 kwietnia) upłynie pod znakiem tańca, do którego jako pierwszy zaprosi projekt ŻAL. Po nim scenę przejmie MARCELINA, kobieta z największym wskaźnikiem pozytywnej energii na polskiej scenie muzycznej. Na koniec przeniesiemy się na barwny dancefloor rodem z lat 80. za sprawą energetycznego wstępu szwajcarskiego artysty CRIMERA. Ostatni wieczór kwietnia otworzy jeden z najciekawszych polskich artystów – SWIERNALIS, po którym zaprezentuje się londyński zespół NIGHT FLIGHT, łączący folk, indie i wysmakowany pop. Pierwszy dzień maja na Off Scenie to istne girls power! Wieczór rozpoczniemy, słuchając łagodnego wokalu WERONIKI BOCZEK w smyczkowych aranżacjach, po niej scenę przejmie zachwycająca KASIA LINS, a jako ostatnia wystąpi irlandzka grupa WYVERN LINGO, którą tworzą trzy piękne i niesamowicie harmonijne kobiece głosy. Kolejny wieczór (2 maja) to koncert zespołu VHS – do niedawna znanego pod nazwą Create. Tego dnia uczestników festiwalu czeka również premiera nowego projektu wokalisty zespołu Haus – MULIMBA. Dzikość i surowość indie-popu, doskonały wokal i ogromna dawka energii – to na co można liczyć w jego wykonaniu. Ostatni wieczór (3 maja) otworzy ROBERT CICHY, prezentując doskonałe połączenie country/folku/hip-hopu i wielu pokrewnych gatunków muzycznych. Muzyczny program 12. Mastercard Off Camera zamknie koncert najsłynniejszej estońskiej grupy – EWERT AND THE TWO DRAGONS, na który zapraszamy wszystkich fanów ciepłych, pulsujących melodii i dobrej koncertowej zabawy.

Wstęp na koncerty jest darmowy! Wcześniej należy odebrać wejściówkę w Centrum Festiwalowym lub klubie ZetPeTe od godz. 19.00”.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.