5. Wystawa Animal Show Kraków

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

5. jubileuszowa edycja Wystawy Animal Show w Krakowie odbędzie się 18-19 maja 2019!

Zwierzęta na wyciągnięcie ręki
W jednym miejscu gromadzimy rozmaite gatunki i rasy zwierząt, które można zobaczyć z bliska, a przede wszystkim dotknąć.

Edukacja
W Wystawie biorą udział wyjątkowi hodowcy, eksperci, a także pracownicy naukowi na co dzień zajmujący się tematyką zwierząt, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Animal Show to świetna okazja do poznania bliżej zagadnień związanych z hodowlą, życiem i zachowaniem zwierząt.

Rodzinny weekend
Animal Show Kraków to najlepsze wydarzenie do spędzenia czasu z rodziną. Przygotowaliśmy ciekawe prelekcje i pokazy, które budzą zainteresowanie osób w każdym wieku. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.

Dbamy o bezpieczeństwo zwierząt wystawowych
Zwierzęta biorące udział w Wystawie pochodzą ze sprawdzonych hodowli, posiadają niezbędne badania i szczepienia. Nad ich zdrowiem, przez cały czas trwania Wystawy, czuwa lekarz weterynarii.

Pomagamy zwierzakom
Współpracujemy z fundacjami oraz stowarzyszeniami. Biorąc udział w Wystawie możesz wesprzeć działalność charytatywną, a także poznać ich podopiecznych. Jeżeli zdecydujesz się przygarnąć zwierzaka otrzymasz rzetelne porady oraz pomoc w procesie adopcji.

Doskonała lokalizacja
Dojedziesz do nas komunikacją miejską, a przystanek docelowy znajduje się pod halą targową. Jeżeli przyjedziesz samochodem skorzystasz z bezpłatnego parkingu przeznaczonego dla ponad 700 samochodów.

Wystawa w hali targowej
Naszą Wystawę organizujemy w pomieszczeniu hali, dlatego odbędzie się niezależnie od warunków atmosferycznych.

Strefa Gastro
Zadbaliśmy o podniebienia i żołądki serwując domowe dania oraz zapraszając Foodtrucki, które wspólnie tworzą Strefę Gastro. W ofercie znajdziecie zestawy obiadowe, dania z grilla, menu dla dzieci, burgery, frytki belgijskie, sałatki, zapiekanki, hot dogi, kawę, herbatę, zimne napoje, lody, gofry oraz wiele innych smacznych przekąsek

Strefa Animacji
W bezpłatnej Strefie Animacji najmłodsi będą mogli się wyszaleć w zabawach przygotowanych przez profesjonalnych animatorów. W kąciku kreatywności każde dziecko będzie mogło puścić wodze fantazji i stworzyć niepowtarzalne rysunki oraz inne kreacje plastyczne o tematyce zwierzęcej.

Konkursy z nagrodami
Rozdajemy atrakcyjne nagrody w rozmaitych konkursach, zadaniach i quizach. Dla dzieci i dorosłych.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.