Al Bano i Romina Power w Tauron Arenie Kraków

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 24 listopada 2019, 18:00

„Duet, którego repertuar przepełnia miłość i szczęście, po prostu „Felicita” . Niezapomniani i romantyczni artyści wielkich światowych scen, którzy odrodzili między sobą gorące uczucie sprzed wielu lat. Wciąż bezustannie wyprzedają bilety na swoje koncerty, a kolejne generacje nucą ich pełne miłości utwory. Al Bano i Romina Power wystąpią w listopadzie na czterech pięknych koncertach w Polsce wraz z towarzyszeniem orkiestry. Specjalnie dla polskich widzów zabrzmią takie przeboje, jak Felicita, Sempre sempre, Liberta, Ci Sara, Tu soltanto tu, Sharzan, Nostalgia Canaglia oraz wiele innych.

Al Bano i Romina Power powrócili i triumfują zarówno w Europie, Ameryce, jak i Azji. Dwa koncerty, jakie dali w Polsce w 2018 roku w Warszawie oraz w Gdańsku, wyprzedały się błyskawicznie. Romantycy wyczuli odradzające się uczucie między tymi dwoma wspaniałymi artystami, których wcześniejsza rodzinna tragedia niestety podzieliła i zdecydowała o bolesnym rozstaniu.

Obecnie są znów razem. Wrócili wspólnie do swoich muzycznych pasji. Wciąż śpiewają wspaniale, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności oraz zdobywając serca starych, jak i nowych widzów. Artystom towarzyszyć będzie orkiestra, gwarantując wspaniały wieczór – pełen gorących wspomnień, ale także nowych wzruszających akcentów muzycznych.

udostępnij

więcej

  • 169-449 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.