18. PZU Cracovia Maraton

Wydarzenia sportowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 27 kwietnia 2019 - niedziela, 28 kwietnia 2019

Lubisz biegać? Maratony to Twój konik? A może chcesz po raz pierwszy spróbować swoich sił na takim dystansie? Jeśli tak, 18. Cracovia Maraton to idealna propozycja dla Ciebie.

Ponad siedem tysięcy uczestników, łącznie prawie 100 km i polska historia w tle – z Wawelem, Sukiennicami czy placem Centralnym w roli głównej – 28 kwietnia wyruszy 18. PZU Cracovia Maraton, wchodzący w skład Korony Maratonów Polskich. W przeddzień imprezy głównej (27 kwietnia) całe rodziny zaproszone są na Błonia na start 14. Mini Cracovia Maratonu, tam też rolkarze zmierzą się z maratońskim dystansem, a miłośnicy nocnych biegów tym razem wyruszą z Rynku Głównego!

Podobnie jak w poprzedniej edycji imprezy istnieje możliwość zgłoszeń drużynowych – przewidzianych dla minimum dziesięcioosobowych grup. Zespoły obowiązują promocyjne stawki wpisowego. Szczegóły na temat zasad zapisów drużynowych znajdują się w regulaminie 18. PZU Cracovia Maraton. Prowadzona będzie również klasyfikacja drużynowa – dla pięciu najliczniejszych zespołów.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.