Wiosennym krokiem po Krakowie

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 26 marca 2019, 18:00

SCKM zaprasza wszystkich miłośników kultury ormiańskiej na spotkanie "Wiosennym krokiem po Krakowie”. Jest to inicjatywa organizacji polonijnej „Polska Rodzina”, aktywnie wspierającej kulturę polską na obczyźnie. Działania organizacji mają na celu realizowanie projektów, które integrują lokalną Polonię w Armenii i wpływają pozytywnie na jej wizerunek, jak również propagowanie polsko–ormiańskiej wymiany kulturalnej, pogłębianie wiedzy o Polsce, jej historii i kulturze.

W ramach spotkania ormiańskie tańce zaprezentuje grupa Nazenik Dance Studio specjalizująca się w tradycyjnym tańcu ormiańskim, wykonywanym w oryginalnych strojach. Polskim partnerem projektu jest Zespół Pieśni i Tańca "Małe Słowianki", który przedstawi fragmenty folkloru krakowskiego. Po występach odbędą się wspólne warsztaty - nauka tańca ormiańskiego i folkloru krakowskiego.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.