Poranek z pandą: Bambusowe wynalazki

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 16 marca 2019, 11:00

Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza w soboty o 11.00 wszystkich najmłodszych wraz z rodzicami lub opiekunami na Poranki z pandą.

Będzie to niepowtarzalna okazja dla dzieci, by poprzez dobrą zabawę zapoznać się z chińską kulturą, a także rozwinąć umiejętność kreatywnego myślenia, pracy w zespole i zdolności manualne. Poranki z Pandą zabiorą najmłodszych w niezwykłą podróż po Państwie Środka, podczas której nauczą się podstawowych zwrotów po chińsku, a także poznają Państwo Środka od środka.

Tym razem przygotowaliśmy dla najmłodszych artystyczną podróż w głąb Chin. Każda nasza wyprawa prowadzić będzie do niezwykłego, pod kątem historycznym i kulturowym, miejsca. Policzymy, ile rogów ma jednorożec, sprawdzimy jak smok bez skrzydeł potrafi latać, poznamy zwyczaje mieszkańców Państwa Środka oraz skonstruujemy niezwykłe budowle. Podczas warsztatów zamienimy się w podróżników, artystów, detektywów, filozofów, ale przede wszystkim będziemy się świetnie bawić. A jeśli zechcesz poznać język chiński, to podpowiemy Ci jak możesz się go nauczyć.

Bambusowe wynalazki
Warsztaty inspirowane niezwykle cenioną przez chińczyków rośliną, wykorzystywaną do wielu celów. Zadaniem uczestników będzie skonstruowanie najprzeróżniejszych przedmiotów z przypominających bambus rurek.
Czas trwania zajęć 60 minut.

Spotkanie przeznaczone przede wszystkie dla dzieci w wieku przedszkolnym.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.