Teatr Figurki: Maleńkie Królestwo Królewny Aurelki

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Co to znaczy mądrze rządzić? Co to znaczy mieć swoje królestwo? Czy królewna może wszystko? Na te pytania odpowie spektakl Teatru Figurki!

Aurelka została królewną w pewien marcowy poranek. Najpierw przyszedł list („Droga Aurelko, uprzejmie informujemy, że od dziś jesteś królewną. Rozpakuj swoje królestwo i rządź nim mądrze”.), a zaraz po nim paczka. A w niej – najmniejsze królestwo świata. Z prawdziwym, choć malutkim, zamkiem, lasem, smokiem i wszystkim tym, co w królestwie być powinno. Jedyne, co Aurelka musi teraz zrobić, to wymyślić pierwsze zarządzenie, i już jest prawdziwą królewną!

Spektakl przygotowaliśmy z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, ale gramy go z wielu powodów. Jednym z nich jest potrzeba rozmowy o dzisiejszym patriotyzmie, odpowiedzialności za swoje państwo i trudach podejmowania decyzji.

Minispektakl Teatru Figurki dla dzieci w wieku 4-8 lat.

 

 

 

udostępnij

więcej

  • figurki@teatrfigur.pl
  • Bilety w cenie 25 zł (zarówno dla dzieci, jak i opiekunów) do kupienia przez stronę internetową lub w kasie Cricoteki.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.