Hengelo w ArtCafe Barakah

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 14 kwietnia 2019, 20:00

Z połączenia doświadczeń muzyków powstał styl charakteryzujący się wpływami muzyki lat 80., współczesnego rocka i szeroko pojętej alternatywy. Hengelo został szybko zauważony i doceniony przez odbiorców muzyki rockowej i alternatywnej, zyskał również bardzo pochlebne opinie profesjonalnych krytyków, o czym świadczą zwycięstwa na Katofonia Music Outbreak, w konkursie Zrób Hałas organizowanym przez Teatr Śląski, Koz ALL Music Festival w Kędzierzynie-Koźlu oraz projekcie Dzielnica Brzmi Dobrze, którego patronem jest Katowice Miasto Muzyki UNESCO. W listopadzie 2016 roku pojawiło się debiutanckie wydawnictwo – Hungry Eyes. Grali na Sofar Sounds, w radiowej Trójce, Czwórce i Antyradiu oraz na małej scenie Przystanku Woodstock (wybrani spośród 850 zgłoszonych zespołów).

9 października 2017 przy wypełnionej po brzegi widowni Teatru Śląskiego w Katowicach Hengelo zagrało koncert z okazji drugich urodzin. W koncercie wzięli również udział zaproszeni goście, m.in. Miuosh i Natalia Grosiak.

SKŁAD:
Mateusz Konieczny – wokal
Paweł Palej – gitara
Łukasz Kozera – klawisze
Robert Zając – bass
Jacek Brzezina – bębny

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.