Historie rodzinne: Opowieści (nie)dorzeczne

Kabaret

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Historie rodzinne to „lekki”, rozrywkowy wieczór o charakterze muzyczno – kabaretowym złożony z piosenek i komentarzy – układający się w żartobliwą opowieść o pewnej krakowskiej nieco dziwnej rodzinie, której przedstawiciele są obdarzeni różnymi typowo polskimi zaletami i wadami, co prowadzi do zabawnych i groteskowych wydarzeń w ich życiu.

Artyści Teatru Loch Camelot śpiewają piosenki od lat wykonywane na tej scenie, a także zupełnie nowe. Usłyszeć będzie można także utwory należące do klasyki piosenki polskiej, m.in z Kabaretu Starszych Panów. Spektakl przeznaczony jest dla widzów nieco doroślejszych, a wystąpią w nim: Basia Stępniak-Wilk, Joanna Wójtowicz, Olga Demeter , Kinga Nurkowska, Stanisław Rzepiela, Bartłomiej Rados, Łukasz Kozub, Michał Gołębiewski, Marcin Wójtowicz i Wiktor Kwarciak.

udostępnij

więcej

  • lochcamelot.art.pl
  • lochcamelot
  • 40/20 zł; do nabycia 30 min przed spektaklem, przedsprzedaż InfoKraków, ul. św. Jana 2; informacje i rezerwacja miejsc: (SMS) 602 763 680, mail: teatr@lochcamelot.art.pl
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.