Akademia Filmu Polskiego Łukasza Maciejewskiego: „Fuga”

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 18 kwietnia 2019, 19:00

Filmowe czwartki z kinem polskim to jedno z najpopularniejszych pasm wakacyjnego Bulwar[t]u Sztuki nad Zalewem Nowohuckim. W tym roku Wakacyjną Akademię Filmu Polskiego Łukasza Maciejewskiego rozpoczyna się już w kwietniu!

Na Dużej Scenie Łaźni Nowej raz w miesiącu będziemy prezentować autorskie, ambitne filmy polskie, a każdy z seansów poprzedzi spotkanie z ich twórcami. Nową odsłonę cyklu – Akademię Filmu Polskiego – zainaugurujemy głośną „Fugą”, drugim filmem fabularnym Agnieszki Smoczyńskiej, reżyserki wielokrotnie nagradzanych „Córek dancingu”.

Gośćmi Łukasza Maciejewskiego będą odtwórcy głównych ról: Gabriela Muskała i Łukasz Simlat.

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?

udostępnij

więcej

  • Wstęp wolny
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.