Spotkanie z rysownikiem Pawłem Jarońskim w Galerii Bronowice

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Od 4 lutego w Galerii Bronowice podziwiać można wyjątkowe prace rysownika Pawła Jarońskiego, które charakteryzują się oryginalnością i zabawnymi grami słownymi. Z autorem niepowtarzalnych dzieł będzie można spotkać się już w najbliższy weekend.

Paweł Jaroński to artysta, który tworzy przede wszystkim ilustrowane gry słowne własnego autorstwa. Z początkiem lutego jego prace pojawiły się w Galerii Bronowice. Już w najbliższy weekend, 23-24 lutego, rysownik zagości w centrum handlowym. Będzie można go spotkać przy stoisku zlokalizowanym przy drogerii Douglas, na poziomie 0, w godz. 11.00-17.00. W tym miejscu artysta porozmawia ze swoimi fanami, rozda autografy, a każdy chętny będzie mógł zakupić jedną z jego prac. O godz. 12.00 i 16.00 organizatorzy zapraszają na krótkie prelekcje, podczas których autor zdradzi szczegóły tworzenia swoich niepowtarzalnych dzieł. 

udostępnij

więcej

  • wstęp wolny
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.