Marilyn Monroe - kolejne biografie

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 30 maja 2019, 19:00

Uwaga! Koncert planowany na 30 maja 2019 r. został odwołany!

„Sandra Mika, Big Band Krak oraz Kwartet Smyczkowy Bonjour zapraszają Państwa na koncert pod tytułem: Marilyn Monroe – kolejne biografie.

W programie najznakomitsze utwory z repertuaru Marilyn Monroe oraz standardy jazzu i muzyki rozrywkowej w wykonaniu Big Bandu Krak oraz Kwartetu Smyczkowego Bonjour.

Sandra Mika – wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Zwyciężczyni wielu konkursów ogólnopolskich. Zdobywczyni pierwszej nagrody na festiwalach Debiuty – Wygraj Sukces oraz Powróćmy do Piękna w Słowie i Muzyce'. Laureatka nagrody Grand Prix na festiwalach: Soundtrack oraz Nowa Piosenka w Starym Krakowie. Uczestniczka „Must Be the Music”. Ćwierćfinalistka „The Voice of Poland”.

Big Band Krak powstał w roku 1998 w Wieliczce z inicjatywy trębacza Władysława Chorobika. Podstawową część repertuaru zespołu stanowią standardy jazzu big bandowego i muzyki rozrywkowej z lat 30. i 40., wzbogacane o coraz szerszy wachlarz klasyków wykonawców oraz kompozytorów ostatnich dekad. Na przestrzeni lat zespół współpracował z TVP, TVN oraz Radiem Kraków. Obecnie BBK działa pod dyrekcją jednego z jego pierwotnych współtwórców – Stanisława Olko.

Kwartet Smyczkowy Bonjour działa od 2009, a z Big Bandem Krak jest związany od 2012 roku. Szeroki program Kwartetu obejmuje zarówno standardy muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej. Zespół ma na swoim koncie imprezy zagrane dla takich firm, jak Bruk-Bet, Jeronimo Martins czy Volvo. Grał również na Krakowskich Wiankach i Festiwalu Muzyki Filmowej, a także był zespołem witającym papieża Franciszka na lotnisku w Balicach podczas ŚDM.

Reżyseria i kierownictwo artystyczne: Stanisław Olko”

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.