Oscar Nominated Shorts 2019: Animacje w Kinie Agrafka

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 24 lutego 2019, 18:00

Oscar Nominated Shorts: Animacje w Agrafce.

W programie:
BAO, reż. Domee Shi, USA 2018, 8’
Chińska mama, cierpiąca na syndrom pustego gniazda, dostaje kolejną szansę na macierzyństwo, gdy jeden z jej pierożków budzi się do życia.
LATE AFTEROON, reż. Louise Bagnall, Irlandia 2018, 10’
Emily to starsza kobieta, która żyje zawieszona pomiędzy teraźniejszością, a przeszłością. Podróżując do swojego wewnętrznego świata, ponownie przeżywa ważne chwile ze swojego życia. Szuka powiązań pomiędzy jej żywymi, ale fragmentarycznymi wspomnieniami.
ANIMAL BEHAVIOUR, reż. Alison Snowden, David Fine, Kanada 2018, 14’
Piątka zwierząt regularnie spotyka się na grupowej terapii prowadzonej przez psa-terapeutę, dr Clementa, aby dyskutować o swoich wewnętrznych niepokojach.
WEEKENDS, reż. Trevor Jimenez, USA 2018, 15’
Historia chłopca, który przemieszcza się między domami swoich rozwiedzionych rodziców. Surrealistyczne chwile mieszają się z codziennością rozbitej rodziny.
ONE SMALL STEP, reż. Andrew Chesworth, Bobby Pontillas, USA/Chiny 2018, 8’
Luna to amerykańska dziewczynka chińskiego pochodzenia, która od dnia, kiedy zobaczyła start rakiety w kosmos marzy o zostaniu astronautką. Gdy dorasta, mierzy się ze wszelkimi przeciwnościami losu, pojawiającymi się w drodze do spełnienia marzeń.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.