Oscar Nominated Shorts 2019: Fabuły w Kinie Agrafka

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 23 lutego 2019, 18:00

Oscar Nominated Shorts: Fabuły w Agrafce.

W programie:
MADRE | Mother, reż. Rodrigo Sorogoyen, Hiszpania 2018, 19’
Samotna matka odbiera telefon od swojego siedmioletniego syna, który jest na wakacjach ze swoim tatą. Rozmowa początkowo wywołuje radość, ale przeradza się w koszmar, kiedy dziecko przyznaje, że jest samo i nie może znaleźć taty, który wyszedł już jakiś czas temu.
FAUVE, reż. Jeremy Comte, Kanada, 16’
W kopalni odkrywkowej dwóch chłopców oddaje się pozornie niewinnej grze o władzę, której jedynym obserwatorem jest matka natura.
MARGUERITE, reż. Marianne Farley, Kanada 2018, 19’
Starsza kobieta zaprzyjaźnia się ze swoją pielęgniarką, która pomaga odkryć jej nieuświadomioną tęsknotę i pomóc pogodzić się z przeszłością.
DETAINMENT, reż. Vincent Lombe, Irlandia 2018, 30’
Dwóch dziesięcioletnich chłopców zostaje zatrzymanych przez policję pod zarzutem uprowadzenia i zamordowania niemowlęcia. Prawdziwa historia oparta na spisanych wywiadach dotyczących sprawy Jamesa Bulgera, która zaszokowała świat w 1993 i nadal powoduje oburzenie w Wielkiej Brytanii.
SKIN, reż. Guy Nattiv, USA 2018, 20’
W małym supermarkecie czarny mężczyzna uśmiecha się ponad stoiskiem z kasami do 10 letniego, białego chłopca. Pozornie nieszkodliwy moment powoduje wybuch bezwzględnej wojny gangów zakończonej szokującymi konsekwencjami.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.