Queen Symfonicznie

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Po dwóch latach przerwy projekt Queen Symfonicznie zabrzmi ponownie 3 listopada w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Podczas koncertu ponad 50 artystów zaprezentuje na scenie największe przeboje zespołu Queen.

Projekt Queen Symfonicznie to absolutny fenomen – jednorazowy występ muzyków przerodził się w wielką trasę koncertową po całej Polsce. Do tej pory około 100 tysięcy widzów wzięło udział w ponad 150 koncertach, a każda sala widowiskowa została wypełniona do ostatniego miejsca. Niezwykłe koncerty, które prezentują piosenki zespołu Queen w symfonicznych aranżacjach w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna, już od sześciu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. W tym roku klasyczny skład projektu zostanie dodatkowo poszerzony o Hollyłódzką Orkiestrę Filmową.

Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Tym razem muzycy biorący udział w przedsięwzięciu zaprezentują najnowszy program, do którego włączono m.in. Bicycle Race, Another One Bites The Dust, Under Pressure (znane z wykonania z Davidem Bowiem) oraz wyjątkową kompozycję Barcelona, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. Na czele orkiestry stanie Jan Niedźwiecki – lider i twórca projektu. Finał koncertu uświetni występ solisty-aktora wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.